نهمین ملاقات مردمی مدیر کل راه و شهرسازی استان همدان در سال جاری برگزار شد.

در راستای تداوم برنامه دیدارهای مستقیم مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان با مردم،  نهمین ملاقات عمومی  با شهروندان برگزار شد.

به گزارش  اداره ارتباطات . اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان، " حسن ربانی ارشد" طی سخنانی در این دیدارها بیان داشت: ملاقات عمومی با مردم امری بسیار مهم و حقوق قانونی مردم است تا بتوانند با مسئولان ارتباط مستقیم داشته و از نزدیک مسائل و مشکلات خود را مطرح نمایند.

وی افزود: این دیدارها ، باعث دلگرمی واعتماد بیشتر مردم به مسئولین ونیز تسهیل دسترسی شهروندان به مسئولان و در نهایت منجر به خدمت رسانی بهتر و پاسخگویی در پیگیری بهتر مطالبات مردمی خواهد شد.

وی در ادامه اعلام کرد: اداره کل راه و شهرسازی یکی از دستگاه‌های اجرایی است که به صورت مستمر برنامه دیدارهای مردمی را در اداره کل برگزار نموده و توجه به رفع مشکلات شهروندان را در اولویت برنامه‌های خود قرار داده است.

لازم به ذکر است ملاقات مردمی مدیرکل بصورت مستمر برگزار می گردد و لذا شهروندان می توانند با مراجعه به اداره کل راه و شهرسازی استان همدان طبقه اول اداره ارتباطات و اطلاع رسانی فرم مربوط به این ملاقات را دریافت نمایند.