تقدیر از دختران کارمند اداره کل راه وشهرسازی استان همدان

به مناسبت  دهه کرامت و ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر طی مراسمی از دختران شاغل در اداره کل راه و شهرسازی استان همدان تقدیر شد.

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان، به پاسداشت مقام دختران و نقش مهم آنان در خانواده و تربیت درست نسل آتی در مراسمی با حضور مدیر کل راه و شهرسازی استان همدان ، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی و مشاور امور بانوان و خانواده اداره کل از دختران شاغل در این اداره با اهداء لوح سپاس و هدایایی تقدیر به عمل آمد.

مهندس حسن ربانی ارشد ضمن تبریک این دهه و ولادت حضرت معصومه (س)  عنوان کرد : دختران و بانوان این مرز و بوم که در مکتب حضرت فاطمه معصومه (س) پرورش یافته اند بلند پروازان قله های رفیع ایمان و معرفت اند و زیباترین شکوفه های درخت انسانیت را تجلی بخشیده و به بار نشاندند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه زنان نیمی از جمعیت ایران را تشکیل می دهند و تربیت نیمی دیگر از جمعیت ایران از طریق همین بانوان صورت می گیرد تصریح کرد : تربیت خانواده های سالم نتیجه ای جز تشکیل جامعه ای سالم را در بر نخواهد داشت.

وی خاطرنشان ساخت: مادران و زنانی که آینده این کشور را خواهند ساخت امروز دختران جوانی هستند که بایستی به پیشرفت تفکرات آنان بها داده شود . همانگونه که در اسلام  هم نقش زنان و دختران در اجتماع بسیار پررنگ نشان داده شده است.