دیدار صمیمی مهندس ربانی مدیر کل راه و شهرسازی استان همدان با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان، مهندس ربانی در این دیدار ضمن تبریک انتصاب ایشان گفت: در حوزه راهسازی مهم ترین و اولیت دارترین پروژه شهرستان ملایر ،پروژه چهار خطه شدن محور سامن  -بروجرد است که از نقاط حادثه خیز بوده و اتمام آن  مورد تاکید و حمایت استاندار محترم می باشد

وی  ادامه داد:  متاسفانه این پروژه دارای ردیف اعتباری ملی نمی باشد و از محل اعتبارات اصلاح نقاط حادثه خیز سازمان راهداری و حمل و نقل کشور تخصیص میگیرد.

مهندس ربانی خاطرنشان ساخت:  تلاش خواهیم کرد تا پایان سال عملیات راهسازی این پروژه را به اتمام برسانیم.

وی درمورد بازآفرینی شهری و رونق تولید مسکن در این محلات هدف بازآفرینی شهری بیان کرد: ساخت مسکن در محلات هدف بازآفرینی شهری با هدف رونق تولید مورد حمایت دولت است که نیاز به حمایت شهرداری ها، دستگاه های خدمات رسان و مشارکت بخش خصوصی و شهروندان دارد.

وی از انبوه سازان دعوت کرد تا در این امر ورود پیدا کنند.

مهندس ربانی یادآور شد:  در بحث مسکن مهر  محوطه سازی و ساخت دیوارهای حائل از محل یارانه های غیر نقدی دولت طی تفاهم با شهرداری توسط شهرداری اجرا و خدمات رسانی خواهد شد.

فرماندار ویژه شهرستان ملایر نیز ضمن تشکر از راه و شهرسازی  و قول حمایت از پروژه ها خواستار برنامه ریزی در اجرای آنها شد.

گفتنی است در پایان نیز با حضور حجت الاسلام و المسلمین آزادی خواه نماینده مردم ملایر در مجلس از محور سامن-بروجرد بازدید به عمل آمد و راهنمایی های لازم به عوامل کارگاهی داده شد.