تجلیل از فرزندان شاهد اداره کل راه و شهرسازی استان همدان

به مناسبت گرامیداشت روز شهدا، مدیر کل راه و شهرسازی استان همدان در مراسمی صمیمی از فرزندان شاهد این اداره کل با اهدا شاخه گل و لوح، تقدیر نمود.

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان،" مهندس حسن ربانی ارشد" با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی گفت: زنده نگه داشتن سیره و راه پر افتخار شهدا، روح ایثار، مقاومت و ایستادگی را در جامعه احیا می کند.

وی با اشاره به اینکه امانت دار آرمان شهدا باشیم ، افزود: امروز جلوه های معنوی ایثار و شهادت باید در فضای جامعه تقویت و نهادینه گردد و خیابان ها، کوچه ها، میادین ما به نام شهدا مزین گردد و یاد و نام شهیدان در اذهان مردم ما تا ابد زنده و جاودانه بماند.

وی با اشاره به اینکه شهدا در تمام کشور ها ارزش و احترام دارند، عنوان کرد: در تمامی کشورها کسانی که در دفاع از میهن شهید می شوند دارای ارزش و احترام ویژه ای هستند و این تنها مختص کشور ایران نیست لیکن در کشور ما که یک کشور اسلامی با فرهنگ ایثار و شهادت هستیم به طریق اولی تر شهدا احترام دارند.

وی خطاب به فرزندان شاهد اداره کل بیان کرد: شما باید قدر و ارزش خود را بیشتر بدانید چرا که اگر هم اکنون جامعه ما در امنیت کامل به سر می برد بیشتر هزینه آن را شما فرزندان شهدا داده اید.

وی به مدیریت خانم ها و فرزندان شهدا در رویکرد مدیریتی خود اشاره نموده و خاطرنشان ساخت: هم اکنون 32 درصد از همکاران فرزند شهید این اداره کل پست سازمانی مدیریتی دارند که دو تن از آنها رئیس شهرستان هستند.

مهندس ربانی در پایان گفت: باید بزرگداشت شهدا را پر رنگ نموده و در طرح سپاس و دیار از خانواده های عزیز شهدا با جدیت ورود پیدا کرد.

در پایان هر یک از فرزندان شاهد مشکلات و خواسته های خود را مطرح و از مدیر کل راه و شهرسازی به جهت برگزاری این جلسه تقدیر و تشکر نموده و خواستار تکرار این جلسات در آینده شدند.