برگزاری جشن بزرگ دهه مبارک فجر در اداره کل راه و شهرسازی استان همدان

جشن دهه مبارک فجر با حضور سرهنگ امیری فرمانده بسیج ادارات استان ، مهندس ربانی ارشد مدیركل راه وشهرسازي و جمعي از مسئولين و كاركنان در این اداره کل برگزار شد.

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان، " مهندس حسن ربانی ارشد" در این مراسم ضمن گرامیداشت ایام اله دهه فجر و تسلیت به مناسبت ایام فاطمیه عنوان کرد:  پیروزی انقلاب مردمی ایران اسلامی، در سال 57 تمام دنیا را متعجب کرد، اما برای آنها که نهضت و فرهنگ عاشورا و روح شهادت طلبی مردم انقلابی ایران را می‌شناختند به عنوان تحقق یک وعده الهی محسوب می‌شود.

وی با اشاره به اینکه ما باید قدر داشته هایمان را بدانیم ،گفت: امروز این انقلاب به تاسی از آرمان‌های آن امام بزرگ، به یکی از ابرقدرت‌های دنیا به رهبری مقام معظم رهبری تبدیل شده است.

وی به حضور مردم و مردمی بودن، به عنوان دو اهرم و مولفه در تداوم و پایداری انقلاب اسلامی ایران یاد کرد و گفت: پیشرفت‌ها و توسعه، جز با حضور مردم در تمامی بخش‌ها دست‌یافتنی نیست.

مهندس ربانی با اشاره به اینکه این مراسم مزین به نام یک بسیجی شده است، یادآورشد: با مزین شدن این برنامه به نام بسیج ما نیز باید بسیجی وار و جهادی عمل کنیم چرا که هم اکنون در جنگ اقتصادی هستیم .

 

فرمانده بسیج  ادارات استان نیز در این مراسم ضمن تبریک به مناسبت چهلمین فجر فاطمی بیان کرد: در چهلمین سال انقلاب ما میتوانیم به تعهد راه و شهرسازی قسم بگذاریم چرا که هر جا وارد می شویم حوزه استحفاظی شماست فلذا مسئولیت این اداره هم به همین میزان سنگین خواهد شد.

سرهنگ امیری عنوان کرد: از مهمترین اهداف بسیج سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی حفظ و انسجام روحیه جهادی و ارتقاء بصیرت بسیجی است.

گفتنی است در پایان این مراسم اهداء جوایز به خادمان نماز، مسابقات کتابخوانی و نقاشی کودکان انجام شد.