بیمارستان قائم تویسرکان امسال به بهره برداری می رسد.

مدیر کل راه و شهرسازی همدان با اشاره به اینکه ساخت بیمارستان به دلیل ویژگی های حاضر که دارد با ساختن یک ساختمان معمولی متفاوت است، تصریح کرد: سرعت کار خوب بوده و انشاله به لحاظ زمانی این پروژه حتما در سال 97 به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان،" مهندس فرهاد فرزانه" بیان کرد: در حال حاضر بیش از 100نفر در این پروژه مشغول بکار هستند و البته روند کار نیز با پیشرفت قابل قبولی در حال انجام است.

وی با تاکید بر اینکه خوشبختانه کار ساخت و ساز این بیمارستان یک روز هم تعطیل نشده،افزود: علت عدم اتمام پروژه در سال 96تنها به جهت افزایش حجم کار بوده است.

گفتنی است بیمارستان 96 تختخوابی قائم تویسرکان از سال 87 کلنگ زنی شده و با جانمایی هایی که انجام شده تعداد تخت ها به 154 تخت افزایش یافته است.این بیمارستان دارای 6 طبقه با اسکلت بتنی و دارای 154 تخت با مساحت زیربنا به متراژ 16 هزار و 934 متر مربع می باشد.مساحت زمین به متراژ 46 هزار و 762 متر مربع و دارای 4 بلوک مجزا و قسمت های الحاقی و مستحدثات جانبی می باشد.

این بیمارستان دارای بخش های سی تی اسکن، دیالیز، اهدای خون، اورژانس، درمانگاه ( دندانپزشکی، رادیولوژی، چشم پزشکی، واکسیناسیون و ...)، آندوسکوپی، فیزیوتراپی، آزمایشگاه ، ICU، NICU،LDR، زنان و زایمان، کودکان، CCU، جراحی ، داخلی و اداری و مهدکودک است.