کنارگذر شیرین‌سو در اردیبهشت‌ماه تکمیل می‌شود

مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان از تکمیل کنارگذر شیرین‌سو در اردیبهشت ماه امسال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان،" مهندس فرهاد فرزانه" با اشاره به تکمیل کنارگذر شیرین سو در ابتدای امسال اظهار کرد: احداث کنارگذر شیرین‌سو‌ که‌ در سال 96 با پیشرفت 80 درصدی به دلیل بارندگی متوقف شده بود در اردیبهشت ماه سال جاری با اجرای روکش تکمیل خواهد شد.

وی افزود: اجرای بهسازی و آسفالت ‌12 کیلومتر باقیمانده از باند دوم منتهی به شهر شیرین‌سو که بخشی از کمربندی کبودراهنگ - قیدار است در مرحله پیمان و عقد قرارداد است و این پروژه نیز در سال جاری تکمیل و مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان ادامه داد: مسیرهای روستایی نیمه‌تمام این شهرستان از جمله مسیر زین آباد- ناصرآباد به طول 3.5 کیلومتر و داقداق‌آباد - قلی‌آباد به طول 7.5 کیلومتر در صورت تأمین اعتبارات لازم امسال در دستور کار قرار خواهد گرفت.

وی در خصوص احداث راه‌روستایی شیخ جراح- مسجدین نیز که عقد قرارداد شده است، گفت: احداث این راه روستایی به زودی به مرحله اجرا در خواهد آمد.

فرزانه خاطرنشان کرد: اعتبار مسیر شیخ جراح- مسجدین در سال 96 برابر 3 هزار و 560 میلیون ریال از محل منابع استانی و نفت و گاز بوده است که تخصیصی معادل 630 میلیون ریال را داراست.