پیشرفت 94 درصدی بیمارستان 82 تختخوابی شهرستان بهار

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بهار از پیشرفت 94 درصدی بیمارستان 82 تختخوابی شهرستان بهار خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی، : علی یداله زاده"  اظهار کرد: اداره راه و شهرسازی شهرستان بهار توانسته عملیات اجرایی بیمارستان 82 تختخوابی این شهرستان را با پیشرفت 94 درصدی تکمیل کند و آن را تا آخر امسال به مراحل نهایی و اتمام برساند.

وی ادامه داد: در راستای اجرای مواد 34 و 35 قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان با موضوع نظارت عالیه ادارات راه و شهرسازی بر اجرای مقررات ملی ساختمان، این اداره با توجه به 82 مورد تخلف در ساخت‌و‌سازهای صورت گرفته و مغایر با ضوابط و مقررات شهرسازی و معماری تذکرات لازم را به مجریان داده و با مراجع صدور پروانه ساختمانی مکاتبات مقتضی نیز انجام شده است.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بهار گفت: در مورد اجرای ماده 147 قانون تعیین تکلیف وضعیت ثبتی اراضی و ساختمان‌های فاقد سند رسمی نیز تاکنون 79 فقره از استعلامات بررسی و پاسخ لازم داده شده است.

وی ادامه داد: همچنین با پیگیری‌های این اداره 54 برگ سند تک‌برگی از اراضی تفکیک شده به نام سازمان ملی زمین و مسکن ثبت شده تا به نام مالکین انتقال داده شود.

یدالله‌زاده خاطرنشان کرد: در راستای تحقق بازآفرینی پایدار شهری و تأکید دولت در مناطق بافت فرسوده شهری، محلات هدف شناسایی شده و به منظور ارتقای سطح زندگی ساکنان، مشوق مالی در قالب وام 300 میلیون ریالی ساخت مسکن با هدف بازسازی و ساخت واحدهای جدید پرداخت می‌شود.

وی افزود: این امر موجب توسعه همه‌جانبه شهر در عرصه‌های اقتصادی، اجتماعی و کالبدی می‌شود و برای تحقق این امر و پیگیری آن تاکنون چندین جلسه در شهرداری و راه وشهرسازی برگزار شده است.