در دهه فجر انجام شد: بهره برداری از پروژه عملیات اجرایی لکه گیری و روکش آسفالت محور آوج- ماهنیان و پروژه بهسازی و آسفالت راه روستایی کرفس - ناکین

در هشتمین روز از دهه مبارک فجر، پروژه عملیات اجرایی لکه گیری و  روکش آوج- ماهنیان  و بهسازی و آسفالت راه روستایی کرفس - ناکین با حضور معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار، نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی، سپرست فرمانداری رزن و مسئولین راه وشهرسازی به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه وشهرسازی استان همدان،" مهندس حبیب نادیان رفیع " در حاشیه این افتتاحیه گفت:  این پروژه با هدف افزایش رضایت مندی مردم عزیز منطقه ، کاهش استهلاک ماشین آلات، افزایش ایمنی و تسهیل در عبور و مرور انجام شد.

مدیر ساخت و توسعه راههای اداره کل راه وشهرسازی استان همدان افزود: این مسیر به طول 10 کیلومترلکه گیری شده لایه توپکا به ضخامت 5 سانتی متر انجام شده است.

وی عنوان کرد: برای اتمام این پروژه اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 326 میلیون تومان هزینه شده است.

گفتنی است همزمان با این پروژه ، بهسازی و آسفالت راه روستایی کرفس- ناکین به طول 4.6 کیلومتر نیز افتتاح شد که قطعه اول به طول 4.1 کیلومتر  با اعتبار 849 میلیون تومان و قطعه دوم به طول 500 متر و به عرض 16 متر انجام شده است.