احداث پارک در محله شمس‌آباد ملایر

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان ملایر از احداث پارک در محله شمس‌آباد خبر داد و بیان کرد: در راستای بازآفرینی و توانمندسازی محلات بافت فرسوده و حاشیه‌ای کمتر توسعه‌یافته شهری اقدام به احداث پارک در بلوار شهید تاجوک خیابان نصیری کرده‌ایم .

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان، " علیرضا صارمی" عنوان کرد: اعتبار این پروژه که در راستای خدمت به اقشار محروم و کم‌درآمد جامعه شهری است، افزون بر383 میلیون تومان بوده و در حال حاضر این پروژه در مرحله پی‌کنی و تسطیح محوطه فوق است .

 

وی اظهارامیدواری کرد: با توجه به مجاورت مسجد و کتابخانه، با اجرای این پروژه فضای سبز و محل بازی مناسب برای گذران اوقات‌فراغت جوانان و خانواده‌ها ایجاد شود .

وی به اتمام احداث سیستم یکپارچه دفع فاضلاب در محله شمس‌آباد اشاره کرد و یادآور شد: به منظور بازآفرینی و توانمندسازی محلات بافت فرسوده و حاشیه‌ای کمتر توسعه‌یافته شهری اقدام به احداث شبکه یکپارچه دفع فاضلاب خانگی در خیابان شهید معارفوند حد فاصل خیابان شهید تاجوک تا کمربندی حاج محمد ملایری و کوچه‌های منشعب به سمت خیابان انقلاب به طول ۱۴۷۵ متر کردیم .

صارمی با بیان اینکه اجرای سیستم دفع فاضلاب خانگی و حدود ۱۲۰ انشعاب خانگی به اتمام رسیده است، گفت: اعتبار این پروژه که در راستای خدمت به اقشار محروم و کم‌درآمد جامعه شهری به طور کامل در مدت سه ماه اجرا شده، افزون بر550 میلیون تومان است و امیدواریم با اجرای این پروژه، مشکلات بهداشتی محله‌های هدف بازآفرینی و آلودگی روان‌آب‌های سطحی کاهش یابد.