رفع تعرض از اراضی ملی توسط اداره راه و شهرسازی بهار

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بهار از رفع تعرض از اراضی ملی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان،" علی یداله زاده راد" بیان کرد: با گزارش تعرض به اراضی ملی ،2 اکیپ از نیروهای یگان حفاظت از اراضی سازمان ملی زمین و مسکن استان همدان و با حضور فرماندهی یگان و با هماهنگی با مدیر کل راه و شهرسازی همدان در محل قطعه زمین متعلق به دولت که محصور با فنس بود حاضر شدند .

وی ادامه داد: فنس زمین مذکور از دو نقطه جهت ساخت راه بریده شده و راهی از میانه آن به صورت مستقیم به نحوی که زمین به دو قسمت مجزا تقسیم شده بود جهت سهولت رفت و آمد صاحب زمین همجوار ساخته شده بود که بیم تفکیک و تعرض به آن محتمل بود .

وی اظهار کرد: با توجه به ماده 543 و 690 ق م ا و جهت اجرای آن در زمین مورد نظر به آدرس بهار بلوار کشاورز ، جنب رستوران فانوس و مسکن مهر 320 واحدی بهار به متراژ حدود 5000 متر مربع و قیمت تقریبی متری 000/5000 ریال ، اقدام به مسدود نمودن با خاکریز بر مسیر غیر مجاز ایجاد شده به نحوی که راه احداثی غیر مجازکاملا مسدود گردید و به صاحب رستوران مجاور نیز اخطار داده شد که چنانچه مجددا در خصوص بازنمودن راه غیر مجاز اقدام نماید برابر مقررات با وی برخورد خواهد گردید .

یداله زاده در پایان خاطرنشان ساخت: ضمنا امر رفع تعرض بدون هیچگونه خسارت جانی و مالی به صورت اعاده به وضع سابق ، انجام  شد .